Chcesz mieć dostęp do wszystkich opcji serwisu ? Jeśli tak zarejestruj się!!!
Program TV w Twojej skrzynce zobacz więcej
Szukaj w portalu:
     
Szukaj w:
      
Tomasz Włodarczyk
Komentator: Piłki Nożnej,Piłki ręcznej


Udało się. Po studiach w Łodzi przyjechał do Warszawy. Rozpoczął pracę w BBC Polska. Wtedy jeszcze jako reporter bardziej polityczny, ale nigdy na moment nie stracił zainteresowania sportem, szczególnie piłką nożną. Dlatego też po dwóch latach niemal w ułamku sekundy podjął decyzję o przenosinach do Radia Zet, wtedy jeszcze stacji z ambicjami. Radio oferowało pracę w redakcji sportowej. To właśnie tam zaangażował się w sport w wydaniu dziennikarskim a nie tylko kibicowskim. Wyjątkowym doświadczeniem był dla niego wyjazd na mistrzostwa świata do Korei. Piszemy Korei, bo w Japonii tak naprawdę nigdy nie był.No, ale czego tu żałować. To i tak w dużym wymiarze zaprzeczenie słów, które często wracają na myśl - "każdemu to, na czym mu najmniej zależy" (Kisiel, cwaniak, wiedział co mówi).

Po mundialu kilka niespodziewanie chudych miesięcy i wreszcie COŚ - najpierw współpraca a poźniej już, aż do tej pory, regularna praca w Polsacie Sport; a dodatkowo jeszcze dopełniająca próżność -luźna współpraca z radiową Trójką.

Czy spełniony? Raczej tak. A po co mieć zbyt duże oczekiwania? Przecież "każdemu to na czym mu najmniej zależy". Wystarczy, że często przesadnie krytyczni kibice będą mieli o nim dobre zdanie i jakiś tam szczery szacunek. A stara się. Nikogo nie lekceważy. A jeśli nawet nie zostanie najlepszym komentatorem świata, to przynajmniej ma szansę na bycie najlepszym komentatorem wśród profesorów i odwrotnie, bo właśnie ponownie zaczął (październik 2005) akademickie kształcenie.

autor: Tomasz Włodarczyk

YURIORKIS GAMBOA vs ORLANDO SALIDO
17-19.09: MEMORIAŁ AGATY MRÓZ
Stawką walki pomiędzy Kubańczykiem Yuriorkisem Gamboa (na zdj.) i Meksykaninem Orlando Salido są pasy WBA i IBF w wadze piórkowej. Na żywo od godz. 3.00 w nocy z soboty na niedzielę 11/12. września w Polsacie Sport Extra.



II edycja Memoriału im. Agaty Mróz-Olszewskiej odbędzie się w dniach 17-19 września.
Wystąpią reprezentacje Chorwacji, Czech i Serbii oraz Polski.

Cały turniej pokażemy na żywo!



Strona główna