Premierowa bramka Polaka w lidze hiszpańskiej

Piłka nożna
Premierowa bramka Polaka w lidze hiszpańskiej
fot. PAP

Cezary Wilk zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach hiszpańskiego Realu Saragossa. Jego drużyna wygrała u siebie 3:2 w meczu Ligi Adelante z Almeríą. Polski pomocnik został także ukarany żółtą kartką.

Wilk, który w poprzednim sezonie występował w Deportivo La Coruña, piłkarzem Realu Saragossa jest od lipca. Polak w barwach klubu ze stolicy Aragonii zadebiutował przed tygodniem w meczu z CD Mirandes. W swoim drugim występie w barwach Saragossy 29-latek zdobył premierową bramkę!

 

Krasic w Lechii! "Gracza takiego kalibru jeszcze tu nie było"

 

Były zawodnik Korony Kielce i Wisły Kraków w meczu 2. kolejki Ligi Adelante, czyli drugiej ligi hiszpańskiej, w 33 minucie pokonał bramkarza Almerii. Bramka Wilka pomogła Realowi w zwycięstwie, bo gospodarze pokonali ostatecznie Czerwono-białych 3:2. Wilk został ukarany także żółtą kartką.

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze