Turniej Legend w League of Legends!

Stało się – już za niecałe dwa miesiące będziemy mogli obejrzeć znanych zawodników w akcji, którzy może i nie grają już na profesjonalnej scenie, ale nadal są bardzo znani i zapisali się złotymi zgłoskami w historii e-sportu.
4 sierpnia w Hong Kongu będziemy mieli przyjemność obejrzeć turniej o nazwie Return of The Legends – w tych zawodach wezmą udział reprezentacje trzech regionów, a ekipy będą walczyć w formacie każdy z każdym do trzech zwycięstw (BO5).
Europa:
- Kevin „kev1n” Rubiszewski
- Lauri „Cyanide” Happonen
- Enrique Cedeno „xPeKe” Martinez
- Peter „yellowpete” Wuppen
- Manuel „LaMiaZeaLoT” Mildenberger
Chiny:
- Wei „CaoMei” Han-Dong
- Teng-Yang „Ruo” Tian-Xia
- Yu „Misaya” Jing-Xi
- Gao „WeiXiao” Xue-Cheng
- Feng „FZZF” Zhuo-Jun
Tajwan/Hongkong/Wietnam
- Wang „Stanley” June-Tsan
- Sung „Lilballz” Kuan-Po
- Lau „Toyz” Wai Kin
- Wang „GoDJJ” Yong-Jie
- Chen „MiSTakE” Hui Chung
Drużyny zostały wytypowane w oparciu o najlepsze składy z sezonu pierwszego i drugiego.
W przypadku europejskiego zespołu główny trzon stanowi zwycięski skład Fnatic z Sezonu 1, w przypadku Chin mamy większość ekipy World Elite (z pominięciem ClearLove, którego zastąpił Ruo) natomiast ostatnią drużynę reprezentują mistrzowie świata Sezonu 2 – Taipei Assasins, jednakże bez ich ADC – Bebe.
Ewentualna pula nagród nie została jeszcze podana do wiadomości publicznej.
Przejdź na Polsatsport.pl