El. MŚ 2018: USA uratowało punkt w meczu z Hondurasem

Piłkarze Stanów Zjednoczonych zremisowali w San Pedro Sula z Hondurasem 1:1 (0:1) w meczu eliminacji mistrzostw świata 2018 w strefie CONCACAF. Amerykanie spadli na czwarte miejsce w tabeli, które nie jest premiowane awansem do turnieju w Rosji.
Gospodarze prowadzili po bramce strzelonej przez Romella Quioto w 27. minucie. Dopiero w 85. wyrównał Bobby Wood. Drużyna USA uratowała remis, ale w tabeli spadła na czwartą pozycję, oznaczającą grę w barażu interkontynentalnym z zespołem z Azji.
Do zakończenia rywalizacji pozostały dwie kolejki. Awans już zapewnił sobie Meksyk, a bardzo blisko jest Kostaryka (1:1 we wtorek w bezpośrednim spotkaniu). Na trzecią lokatę awansowała Panama, która łatwo pokonała ostatni w tabeli Trynidad i Tobago 3:0.
Przejdź na Polsatsport.plZOBACZ TAKŻE WIDEO: Jerzy Engel: Nakazy i zakazy to największy problem polskiej piłki
