Potentaci muszą obejść się smakiem? "Icardi odrzuci wszystkie oferty"

Przez długi czas wydawało się, że czas Mauro Icardiego w Mediolanie dobiega końca. Tymczasem jego żona oraz menadżerka Wanda Nara przyznała, że Argentyńczyk zamierza pozostać w Interze.
O sprawie Icardiego rozpisywały się media na całym świecie. Po mocnych słowach Wandy Nara, która praktycznie w każdym wystąpieniu wbijała szpilkę czy to działaczom Interu, czy też innym piłkarzom. Oberwało się m.in. Ivanowi Perisicowi, który podobno nie podawał mu piłek tak często, jak powinien. W klubie w końcu nie wytrzymali i odebrali Argentyńczykowi opaskę kapitańską.
To zwiastowało koniec przygody Icardiego na San Siro. Kibice się od niego odwrócili, ale on nie zamierzał się poddać. Jego kontrakt wygasa w 2021 roku.
- Zamierza zostać w Interze przynajmniej na kolejny sezon. Mauro odrzuci wszystkie oferty - powiedziała Nara.
Inter przymierza się do zakupu Romelu Lukaku z Manchesteru United. Zwolennikiem tego transferu jest nowy trener Antonio Conte, który chciał Belga, kiedy był szkoleniowcem Chelsea.
Icardim były zainteresowany m.in. Real Madryt, FC Barcelona, PSG oraz Chelsea.
