WTA w Warszawie: Kawa/Rosolska - Danilina/Friedsam. Relacja i wynik na żywo

Przed nami decydujące spotkania w turnieju WTA w Warszawie. W niedzielę poznamy zwyciężczynie rywalizacji deblowej pań. O wygraną powalczą Katarzyna Kawa i Alicja Rosolska, które zmierzą się z Anną Daniliną i Anną Leną Friedsam. Relacja i wynik na żywo meczu Kawa/Rosolska - Danilina/Friedsam na Polsatsport.pl.

W meczu półfinałowym Polki pokonały parę Dzalamidze/Golubic. Kawa i Rosolska pokonały Gruzinkę i Szwajcarkę w trzech setach. Ostatni set był bardzo wyrównany i zakończył się na przewagi.

Z kolei niedzielne przeciwniczki reprezentantek Polski awansowały do finału za sprawą zwycięstwa nad Mają Chwalińską i Jesiką Maleskovą. Niemka i Kazaszka wygrały w dwóch setach i awansowały do finału.

Która para zwycięży w finale turnieju? Przekonamy się w niedzielne popołudnie.

Relacja i wynik na żywo meczu Kawa/Rosolska - Danilina/Friedsam na Polsatsport.pl. Początek o 16:30.