MŚ siatkarek 2022: Wyniki niedzielnych meczów - 25 września

Siatkarki reprezentacji Holandii pewnie wygrały z Kamerunem.

Na niedzielę 25 września zaplanowano kolejne mecze mistrzostw świata w siatkówce kobiet. Swój drugi mecz rozegrały współgospodynie imprezy – Holenderki, które pewnie pokonały Kamerun. Drużyny "polskiej" grupy B kolejne spotkania rozegrają we wtorek. Sprawdź wyniki niedzielnych meczów MŚ siatkarek 2022.

W grupie A obyło się bez niespodzianek. Belgia pewnie pokonała Kenię 3:0, a rywalki jedynie w pierwszym secie zdołały wywalczyć piętnaście oczek. Holenderki, również w trzech setach, uporały się z reprezentacją Kamerunu. Zarówno dla Belgijek, jak i dla ekipy Pomarańczowych to drugie zwycięstwa w turnieju.

W grupie D również wygrywały faworytki. Chinki pewnie ograły reprezentację Argentyny, a Japonki wygrały z Kolumbią. Oba mecze zakończyły się w trzech setach. Nieco bardziej wyrównana była rywalizacja w grupie C, w której reprezentacja Niemiec wygrała z Bułgarią 3:1. Faworyzowane Serbki bez straty seta ograły Kanadę.