PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - PSG Stal Nysa. Transmisja TV i stream online

Transmisja meczu Asseco Resovia Rzeszów - PSG Stal Nysa w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów oraz PSG Stali Nysa czeka drugie ćwierćfinałowe spotkanie w PlusLidze. Pierwszy mecz padł łupem gospodarzy, którzy uporali się w trzech setach z ósmą drużyną fazy zasadniczej. Czy i tym razem górą będą zawodnicy Giampaolo Medeiego? Transmisja meczu Asseco Resovia Rzeszów - PSG Stal Nysa w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Nie było niespodzianki w pierwszym meczu rywalizacji Asseco Resovii z PSG Stalą w ćwierćfinale siatkarskiej PlusLigi. Rzeszowianie, zwycięzcy sezonu zasadniczego, potrzebowali zaledwie trzech setów, aby pokonać podopiecznych trenera Daniela Plińskiego.

W pierwszej i drugiej partii rzeszowianie wygrali gładko do 21 i 18. Wydawało się, że w kolejnej odsłonie pójdą za ciosem. Nic bardziej mylnego. Siatkarze z Nysy byli o krok od wygrania trzeciej odsłony. Prowadzili nawet 24:22, ale świetna postawa rzeszowian sprawiła, że nie tylko stracili przewagę, ale finalnie przegrali seta do 24 i cały mecz 0:3.

W obecnym sezonie Asseco Resovia Rzeszów miała okazję trzykrotnie mierzyć się już z PSG Stalą Nysa. Za każdym razem lepiej z tych starć wychodzili siatkarze z Podkarpacia, którzy stracili w tym czasie zaledwie seta. Czy i tym razem będziemy świadkami triumfu rzeszowian, a może to podopieczni Plińskiego sprawią nie lada sensację?

Transmisja meczu Asseco Resovia Rzeszów - PSG Stal Nysa w Polsacie Sport i na Bolsat Box Go. Początek o 17:30.