Polsko-monakijski debel odpadł w pierwszej rundzie turnieju ATP w s'Hertogenbosch

Jan Zieliński

Jan Zieliński i Monakijczyk Hugo Nys przegrali z amerykańsko-fińskim duetem Brandon Nakashima, Emil Ruusuvuori 4:6, 7:6 (8-6), 8-10 w pierwszej rundzie turnieju ATP 250 w holenderskim s'Hertogenbosch. Impreza jest rozgrywana na trawiastych kortach.

Polsko-monakijska para po porażce w pierwszym secie, zdołała doprowadzić do super tie-breaka, ale ostatecznie przegrała z Finem i Amerykaninem.

Duet Hugo Nys i Jan Zieliński doszedł podczas niedawnego Rolanda Garrosa do 1/16 finału, gdzie przegrał z duetem Marcelo Melo/John Peers.

Duet Brandon Nakashima/Emil Ruusuvuori z kolei w poniedziałek zagrał ze sobą po raz pierwszy po roku przerwy. Poprzednim razem też mieli okazję grać podczas turnieju w Rosmalen. W jego trakcie doszli do ćwierćfinału.