ATP w Halle: Nicolas Jarry - Stefanos Tsitsipas. Relacja i wynik na żywo

W środę podczas turnieju w Halle w drugiej rundzie zaprezentuje się Stefanos Tsitsipas. Rywalem Greka będzie Chilijczyk Nicolas Jarry. Relacja i wynik na żywo meczu Nicolas Jarry - Stefanos Tsitsipas na Polsatsport.pl.

W poprzedniej rundzie Stefanos Tsitsipas miał problemy w rywalizacji z Gregoire Barrere. Ostatecznie wygrał, rozstrzygając na swoją korzyść trzeciego seta po grze na przewagi.

Łatwiejszą przeprawą miał Nicolas Jarry. Chilijczyk wygrał po dwusetowej rywalizacji z Corentinem Moutetem.

Obaj zawodnicy ostatni raz spotkali się w kwietniu podczas turnieju w Monte Carlo. W dwóch setach lepszy okazał się Stefanos Tsitsipas.

Relacja i wynik na żywo meczu Nicolas Jarry - Stefanos Tsitsipas na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 15:25.