Liga Narodów: Chiny - Niemcy. Relacja i wynik na żywo

Andrzej AdamiecSiatkówka

Chiny zmierzą się z Niemcami w tegorocznej edycji siatkarskiej Ligi Narodów. Która reprezentacja będzie w stanie przerwać serię porażek? Relacja i wynik na żywo meczu Chiny - Niemcy na Polsatsport.pl.

Siatkarze z Chin w tym sezonie nie prezentują się najlepiej. Na swoim koncie mają tylko jedno zwycięstwo. Na inaugurację sezonu 2023 po pięciosetowej batalii pokonali Bułgarię. Później ponieśli sześć porażek z rzędu.

Zawodnicy zza zachodniej granicy Polski również nie mogą zaliczyć swoich ostatnich występów na arenie międzynarodowej do udanych. Na swoim koncie mają sześć przegranych spotkań i tylko jeden triumf. 12 czerwca 2023 roku pokonali Kanadę, tracąc w tym czasie jednego seta.

Warto przypomnieć, że niedawno Niemcy stanęli naprzeciwko narodowej drużyny Polski. Po czterech wyrównanych setach zwycięzcę meczu musiał wyłonić tie-break, w którym lepsi okazali się Biało-Czerwoni.

Relacja i wynik na żywo meczu Chiny - Niemcy na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 20:30.