Siedem minut przerwy w tie-breaku! Nieprawdopodobny bałagan w Lidze Narodów (WIDEO)

W meczu Brazylii z Włochami doszło do niecodziennej sytuacji. Przerwa w tie-breaku trwała ponad 7 minut!

Brazylijki i Włoszki mierzyły się ze sobą w hitowym starciu Ligi Narodów. Mecz przebiegał bez komplikacji aż do końcówki tie-breaka. Na kilka punktów przed końcem spotkania gra została przerwana na ponad siedem minut!

Do całej sytuacji doszło w tie-breaku przy stanie 13:10 dla Brazylii. Trener reprezentacji Włoch Davide Mazzanti przeprowadził zmianę, której nie odnotowano odpowiednio w protokole meczowym.

Gdy nareszcie dostrzeżono niezgodność protokołu ze stanem na boisku, przerwano grę, by wyjaśnić sytuację. Sędziowie byli kompletnie zagubieni. Trwało to ponad 7 minut! Siatkarki obu drużyn dopytywały, kiedy będą mogły wrócić do gry. Ostatecznie w końcówce meczu musiały powrócić do... rozgrzewki.

Zamieszanie w meczu Brazylijek z Włoszkami można obejrzeć w poniższym materiale wideo.

Ostatecznie całe spotkanie wygrały Brazylijki i awansowały na trzecie miejsce w tabeli.