Venus Williams wpadła w poślizg! Chwile grozy weteranki na Wimbledonie

Venus Williams miała problemy z kolanem podczas meczu pierwszej rundy Wimbledonu

Venus Williams fantastycznie rozpoczęła spotkanie z Eliną Switoliną na Wimbledonie, ale na drodze do dalszej gry w turnieju mogła stanąć kontuzja kolana. 43-letnia Amerykanka w jednej z akcji przy siatce zaliczyła uślizg, po którym złapała się za prawy staw kolanowy. Po kilku minutach przerwy kontynuowała jednak grę.

Williams wygrała dwa pierwsze gemy ze Switoliną w zadziwiająco spektakularny sposób. Na drodze do jej dalszej gry mogła stanąć kontuzja kolana, ale Amerykanka po kilku minutach i udzieleniu pomocy medycznej zdecydowała się jednak grać dalej. Skończyło się tylko na strachu.

Kolejne minuty i gemy nie były jednak łatwe dla amerykańskiej zawodniczki. Przy każdym ruchu do piłki widać było ból wypisany na twarzy Williams. Problemy fizyczne 43-latki spokojnie wykorzystywała rywalka, która najpierw wygrała pierwszego seta, a w drugim postawiła kropkę nad "i". Switolina wygrała 6:4, 6:3.

Wimbledon, najważniejszy turniej tenisowy świata, tylko w kanałach sportowych Polsatu. Setki godzin transmisji z meczów Igi Świątek, Huberta Hurkacza, Magdy Linette i innych gwiazd światowego tenisa. A codziennie od 13:00 w Polsat Sport program studyjny z udziałem najlepszych komentatorów, dziennikarzy i ekspertów.