Wimbledon: Hubert Hurkacz - Jan Choinski. Transmisja TV i stream online

Hubert Hurkacz

W czwartek Hubert Hurkacz powalczy o awans do trzeciej rundy tegorocznego Wimbledonu. Rywalem wrocławianina będzie Brytyjczyk polskiego pochodzenia Jan Choinski. Który z zawodników będzie górą w tym starciu? Transmisja meczu Hurkacz - Choinski w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Najlepszy polski tenisista rozpoczął zmagania na trawiastych kortach w Londynie od zwycięstwa nad Albertem Ramosem-Vinolasem. Hurkacz wygrał w trzech setach (6:1, 6:4, 6:4) i zapewnił sobie awans do kolejnej rundy. W niej 18. zawodnik rankingu ATP zmierzy się ze znacznie niżej notowanym przeciwnikiem. Na papierze Polak jest wyraźnym faworytem spotkania.

Niemniej jednak Choinskiego nie można lekceważyć. 164. tenisista świata rozpoczął turniej od wyeliminowania znacznie wyżej sklasyfikowanego rywala. Urodzony w Niemczech syn Polaka i Brytyjki pokonał w czterech setach Dusana Lajovicia. Dodajmy, że Serb plasuje się o ponad 100 pozycji wyżej w rankingu ATP niż grający z "dziką kartą" Choinski. Reprezentant gospodarzy spróbuje sprawić kolejną niespodziankę.

Warto wspomnieć, że do tej pory Hurkacz i Choinski nie mierzyli się ze sobą ani razu. Który z nich wygra ten pojedynek i zamelduje się w kolejnej rundzie? Na zwycięzcę tego spotkania czeka wygrany z pary Musetti - Munar.

Transmisja meczu Hurkacz - Choinski w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek o godz. 12:00.

Wimbledon, najważniejszy turniej tenisowy świata, tylko w kanałach sportowych Polsatu. Setki godzin transmisji z meczów Igi Świątek, Huberta Hurkacza, Magdy Linette i innych gwiazd światowego tenisa. A codziennie od 13:00 w Polsat Sport program studyjny z udziałem najlepszych komentatorów, dziennikarzy i ekspertów.

Artykuł powstał przy współpracy z Cyfrowy Polsat S.A.