Rękoczyny w meczu Polaków! "Brazylijczykom puszczają nerwy" (WIDEO)

Kibice zgromadzeni na Ergo Arenie w Gdańsku byli świadkami niecodziennych scen podczas spotkania Polski z Brazylią. Po piłce meczowej w pierwszym secie stykową sytuację musiał rozstrzygnąć challenge. Jego wynik wyprowadził z równowagi Brazylijczyków.

Po piłce setowej w debiutanckiej partii spotkania między Polską a Brazylią sędzia postanowił sprawdzić do kogo może należeć decydujący punkt. Po obejrzeniu powtórki oraz chwili namysłu, arbiter wskazał punkt dla "Biało-Czerwonych".

Ta decyzja spotkała się z wymownymi protestami ze strony "Canarinhos", którzy od razu ruszyli na sędziego. Jeden z zawodników popchnął nawet Juraja Mokrego, który starał się uspokoić rozwścieczonych Brazylijczyków.

Na początku drugiego seta trener Brazylijczyków, Renan Dal Zotto, otrzymał żółtą kartkę za nadmierną agresję i protesty. Więcej w poniższym materiale wideo.

Polska pokonała Brazylię 3:0 i w półfinale zmierzy się z Japonią. W drugim półfinale Stany Zjednoczone zagrają z Włochami.