Finał Ligi Narodów siatkarzy: Polska - USA. Transmisja TV i stream online

Gdzie obejrzeć mecz Polska - USA w finale siatkarskiej Ligi Narodów?

Reprezentacja USA wygrała z Włochami 3:0 (25:19, 25:18, 25:19) w drugim półfinałowym meczu Ligi Narodów siatkarzy. Amerykanie w spotkaniu o złoto zmierzą się z Polakami, którzy wcześniej pokonali Japończyków 3:1. Transmisja w Polsacie Sport i online w Polsat Box Go.

Siatkarze USA całkowicie zdominowali Włochów, którzy jedynie na początku pierwszej partii byli w stanie nawiązać wyrównaną walkę. Nie zdołali jednak wygrać ani jednego seta.

Amerykanie o złoto powalczą z Polakami. Podopieczni Nikoli Grbicia w czterech setach ograli Japonię.

- To będzie nowy dzień. Chcemy wygrać ten finał i zrobimy wszystko, żeby pokonać przeciwnika - zapowiedział Mateusz Bieniek, środkowy polskiej kadry.

Obie ekipy nie mają jeszcze w swoim dorobku triumfu w tych rozgrywkach. Podopieczni trenera Johna Sperawa dwukrotnie grali do tej pory w finale - w 2019 roku przegrali z Rosjanami, natomiast w zeszłym roku z Francuzami. Biało-Czerwoni o pierwsze miejsce walczyli tylko raz, w 2021 roku ulegli Brazylii.

Gdzie obejrzeć mecz Polska - USA w finale Ligi Narodów?

Transmisja meczu Polska - USA w finale siatkarskiej Ligi Narodów w niedzielę w Polsacie Sport i online w Polsat Box Go. Początek o godzinie 19.45. Przedmeczowe studio rozpocznie się o godzinie 15.30.