Kolejne dwa gole Leo Messiego! Argentyńczyk zachwycił fanów (WIDEO)

Leo Messi z dubletem i asystą w meczu przeciwko Atlancie United.

Lionel Messi strzelił dwa gole w meczu Interu Miami z Atlantą United (4:0), rozgrywanym w ramach Leagues Cup. Trafienia 36-latka wywołały ogromną wrzawę na trybunach, a fani długo wiwatowali na cześć nowej gwiazdy. Zobacz, jak wyglądały trafienia Messiego.

Leo Messi już w pierwszym meczu po przejściu do Interu Miami zyskał uznanie fanów. Co prawda spotkanie przeciwko Cruz Azul (2:1) były zawodnik Barcelony i Paris Saint-Germain rozpoczął na ławce rezerwowych, jednak w 54. minucie wszedł na boisko wraz z Sergio Busquetsem i przesądził o wyniku, perfekcyjnie uderzając z rzutu wolnego, w 4. minucie doliczonego czasu gry.

Drugie spotkanie w barwach nowej drużyny Argentyńczyk rozpoczął już w wyjściowym składzie i jeszcze w pierwszej połowie popisał się dubletem.

Najpierw w 8. minucie znalazł się w sytuacji sam na sam i podciął piłkę obok bramkarza rywali, jednak trafiła ona w słupek. Messi zachował czujność i wbił ją następnie do pustej bramki, otwierając wynik.

Następnym trafieniem popisał się niecałe 15 minut później, gdy Robert Taylor wycofał piłkę w okolicę środka pola karnego rywali, a nadbiegający Messi wbił ją obok bezradnego Brada Guzana.

Argentyńczyk odwdzięczył się Taylorowi w drugiej połowie, wykładając mu piłkę i zgarniając asystę.

Inter wygrał swoją grupę w Leagues cup i 2 sierpnia przystąpi do fazy pucharowej rozgrywek.

Inter Miami — Atlanta United 4:0 (3:0)
Bramki: Lionel Messi (8, 22), Robert Taylor (44, 53)

Czerwona kartka: Christopher McVey.