Kogut prześcignął wszystkich i umocnił się na pozycji lidera

Oded Kogut wygrał drugi etap wyścigu Dookoła Mazowsza.

Oded Kogut z reprezentacji Izraela wygrał również drugi etap wyścigu kolarskiego Dookoła Mazowsza, ze startem i metą w Grodzisku Mazowieckim, i umocnił się na pozycji lidera. Dzień wcześniej triumfował w Teresinie.

22-letni zawodnik z Izraela najszybciej finiszował z peletonu, wyprzedzając Lesliego Luehrsa z reprezentacji Niemiec oraz Bartosza Rudyka (Voster ATS).

W klasyfikacji generalnej Kogut ma przewagę 15 sekund nad Łotyszem Martinsem Pluto (ABLOC) oraz Rudykiem.

Tegoroczna, 66. edycja wyścigu Dookoła Mazowsza składa się z czterech etapów. W piątek kolarze będą finiszować w Płońsku, a w sobotę w Kozienicach.