Ogromne zamieszanie w meczu polskich siatkarek! Przerwa w grze trwała 12 minut (WIDEO)

Sędziowie kompletnie pogubili się podczas meczu Polska - Meksyk na mistrzostwach świata U-19.

W pierwszym meczu reprezentacji Polski na mistrzostwach świata U-19 doszło do ogromnego zamieszania. W drugim secie sędziowie pogubili się w prowadzeniu spotkania, co spowodowało długą przerwę w grze.

Przy stanie 5:1 dla Polek grupa arbitrów zorientowała się, że stan protokołu nie zgadza się ze stanem na boisku. Ich zdaniem na zagrywkę udała się inna zawodniczka, niż nakazywał to protokół elektroniczny. Przerwali grę, by wyjaśnić zaistniałą sytuację i poprawić pomyłki.

Początkowo wszyscy spokojnie oczekiwali na wznowienie gry, jednak po czasie w szeregach zespołów pojawiły się nerwy. Było to szczególnie widoczne po stronie meksykańskiej.

Przy stoliku sędziego pojawiało się coraz więcej osób, w tym supervisor. Po trwającej blisko 12 minut przerwie, w której siatkarki musiały na nowo rozgrzewać się do rywalizacji, gra została wznowiona.

Całe zajście wybiło nieco z rytmu polskie siatkarki, przez co straciły wysokie prowadzenie.