Znana tenisistka nie wytrzymała! "Zamknij się" (WIDEO)

Bianca Andreescu nie wytrzymała

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas meczu pierwszej rundy turnieju WTA w Waszyngtonie. Ochrona musiała wyprowadzić z trybun jednego z kibiców.

Do całej sytuacji doszło podczas pojedynku Bianca Andreescu - Marta Kostjuk. Jeden z kibiców, który oglądał to spotkanie na żywo, postanowił głośno komentować akcje zawodniczek, a w szczególności kanadyjskiej tenisistki. Kiedy Andreescu nie trafiała serwisem, z trybun można było usłyszeć głośny krzyk "aut".

Przy wyniku 2:2 w trzecim secie plasująca się na 44. miejscu w rankingu WTA zawodniczka nie wytrzymała. Po kolejnym już okrzyku kibica postanowiła odwrócić się w jego kierunku i zareagować.

- Zamknij się - krzyknęła zawodniczka.

Pochodząca z Kanady tenisistka nie miała zamiaru wznawiać gry, dopóki denerwujący ją kibic nie zostanie wyrzucony. Sprawa jednak po chwili się rozwiązała, ponieważ fan opuścił obiekt w asyście ochrony.

Ostatecznie Andreescu przegrała mecz 1:2 (6:2, 3:6, 6:7). Kostjuk awansowała do kolejnej rundy rywalizacji w Waszyngtonie, a jej rywalką będzie Caroline Garcia.