MŚ siatkarek U-19: Polska - Korea Południowa. Relacja i wynik na żywo

Przed "Biało-Czerwonymi" drugi mecz na mistrzostwach świata. Tym razem Polki zmierzą się z reprezentacją Korei Południowej. Relacja i wynik na żywo z meczu Polska – Korea Południowa na Polsatsport.pl.

Pierwsze spotkanie naszych reprezentantek, mimo wygranej 3:1, nie obyło się bez stresu. Pierwszego seta Polki wygrały z łatwością, problemy pojawiły się w drugim, kiedy wykryto problem z protokołem. Seta wznowiono po 12 minutach, Polkom udało się go zakończyć zwycięstwem. Trzeci padł łupem Meksykanek, a w czwartym w zaciętej końcówce wygrały Polki.

Przeciwniczkami w drugim meczu będą reprezentantki Korei Południowej, które na inaugurację przegrały z reprezentacja Stanów Zjednoczonych 2:3.

Relacja i wynik na żywo z meczu Polska – Korea Południowa o godzinie 21:00 na Polsatsport.pl.