Mogło skończyć się fatalnie! Magdalena Stysiak zderzyła się z bandą reklamową

Fatalnie mogła zakończyć się sytuacja, mająca miejsce podczas drugiego seta towarzyskiego spotkania pomiędzy reprezentacjami Polski i Turcji. Magdalena Stysiak, próbując ratować piłkę, wpadła w bandę reklamową.

W drugim secie, przy stanie 7:4 dla Polek, Stysiak próbowała uratować punkt swoją interwencją. Żeby tego dokonać, musiała "rzucić się" w pogoń za zmierzającą na aut piłką. Na przeszkodzie stanęła banda reklamowa, w którą uderzyła atakująca.

Przy poszkodowanej 22-latce od razu pojawiły się tureckie zawodniczki. Chwilę później dołączyły do niej także koleżanki z zespołu Joanna Wołosz oraz Kamila Witkowska.

Całe szczęście, skończyło się na strachu. Sama Stysiak chwilę później stanęła na nogi i kontynuowała grę.