Drużyna Cristiano Ronaldo w kryzysie! Druga porażka na początku sezonu

Słaby początek sezonu notują zawodnicy Al Nassr. Zespół w którym występuje Cristiano Ronaldo poniósł drugą porażkę w tym sezonie. W piątek przegrał 0:2 z Al Tawoon.

Al Nassr rozpoczął sezon od porażki z Al Ittifaq. Al Tawoon z kolei zremisował z Al Fateh.

Wynik spotkania goście otworzyli w 20. minucie. Do siatki trafił Kameruńczyk Leandre Tawamba, który zdobył pierwszą bramkę w tym sezonie. Al Nassr próbowało doprowadzić do wyrównania. Miało większe posiadanie piłki, a także oddało ponad 20 strzałów na bramkę. W doliczonym czasie gry Al Tawoon udało się zdobyć bramkę, ale została ona nieuznana. Po chwili bramkę na 2:0 strzelił Ahmed Bahusayn.

W składzie Al Nassr byli piłkarze bardzo dobrze znani fanom na Starym Kontynencie. W pierwszym składzie zagrali Cristiano Ronaldo i Sadio Mane. Obaj na boisku spędzili 90 minut.

Al Nassr - Al Tawoon 0:2 (0:1)

Bramki: Leandre Tawamba 20, Ahmed Bahusayn 90+6