ATP w Cincinnati: Novak Djoković - Alexander Zverev. Relacja i wynik na żywo

Novak Djoković - Alexander Zverev to drugi półfinał turnieju ATP w Cincinnati. Ostatnie dwa spotkania tych tenisistów to zwycięstwa Niemca. Czy podobnie będzie w nocy z soboty na niedzielę? Relacja i wynik na żywo z meczu Djoković - Zverev od 01:00 na Polsatsport.pl.

Serb rozegrał w Cincinnati trzy mecze i nie stracił jeszcze seta. Zaczął od pokonania Alejandro Davidovicha Fokiny, który skreczował po pierwszej partii, a następnie ograł Gaela Monfilsa oraz Taylora Fritza. Na korcie spędził mniej niż trzy godziny.

Zverev musiał grać czterokrotnie, ponieważ znalazł się w drabince o rundę wcześniej. Do tej pory stracił jednego seta w starciu, w którym i tak sprawił niespodziankę, bo tak trzeba nazwać pokonanie Daniiła Miedwiediewa. Ponadto, o jego sile przekonali się Grigor Dimitrow, Yoshihito Nishioka oraz Adrian Mannarino.

Bezpośrednie pojedynki są oczywiście na korzyść Serba, który wygrał siedem z nich. Czterokrotnie lepszy okazał się Niemiec. Ciekawiej wygląda jednak historia ich ostatnich pojedynków. Z czterech poprzednich meczów trzy padły łupem Zvereva.

Jak będzie w nocy z soboty na niedzielę?

Relacja i wynik na żywo z meczu Djoković - Zverev od 01:00 na Polsatsport.pl.