Miał już piłkę meczową... Porażka Hurkacza z Alcarazem w Cincinnati

Hubert Hurkacz i Carlos Alcaraz zmierzyli w półfinale turnieju ATP w Cincinnati.

Hubert Hurkacz i Carlos Alcaraz zmierzyli w półfinale turnieju ATP w Cincinnati. Górą okazał się Hiszpan, który ograł najlepszego polskiego tenisistę w trzech setach.

W pierwszej partii Polak triumfował 6:2, z kolei w drugiej przegrał po tie-breaku, wcześniej mając nawet piłkę meczową. W decydującym secie Hiszpan szybko przełamał Hurkacza i nie oddał już prowadzenia, ostatecznie zwyciężając 6:3 i w całym meczu 2:1.

Dla Hurkacza była to trzecia porażka z utalentowanym Hiszpanem w ich trzecim starciu.

Rywalem Alcaraza w finale będzie lepszy z meczu Novak Djoković - Alexander Zverev. Transmisja finału turnieju w Cincinnati na sportowych antenach Polsatu.

Hubert Hurkacz - Carlos Alcaraz 6:2, 6:7, 3:6