Aleksander Śliwka niespodziewanie opuścił boisko! Niepokojąca sytuacja w meczu ME siatkarzy

Aleksander Śliwka zszedł z boiska podczas meczu z Czarnogórą.

Polscy siatkarze pewnie wygrali z Czarnogórą 3:0 na zakończenie fazy grupowej mistrzostw Europy. Mecz nie wywołał większych emocji i chyba tylko raz zadrżały serca polskich kibiców, gdy w połowie drugiego seta boisko z grymasem bólu na twarzy opuścił Aleksander Śliwka.

Aleksander Śliwka mecz z Czarnogórą rozpoczął w wyjściowym składzie. Zdaniem ekspertów ma być podstawowym przyjmującym w drużynie trenera Nikoli Grbicia w decydującej fazie turnieju.

Sytuacja z drugiego seta może więc niepokoić. Śliwka skutecznie zaatakował z pipe'a, ale gdy wylądował po tym uderzeniu na jego twarzy pojawił się grymas bólu. Przyjmujący natychmiast poprosił o zmianę i nie pojawił się już w tym meczu na boisku. Według pierwszych informacji, które napłynęły ze Skopje, uraz siatkarza reprezentacji Polski nie jest groźny.