Awantura dwóch siatkarskich legend! Sędzia zakończył seta w kuriozalnych okolicznościach (WIDEO)

Georg Grozer i Aleksandar Atanasijevic mieli sobie coś do wyjaśnienia...

Do niecodziennej sytuacji doszło w spotkaniu grupy A mistrzostw Europy Niemcy – Serbia (1:3). Dwaj słynni siatkarze obu ekip Georg Grozer i Aleksandar Atanasijević wszczęli kłótnię, po której arbiter pokazał czerwone kartki i zakończył seta.

Sytuacja miała miejsce w końcówce premierowej odsłony meczu Niemców z Serbami. Po skutecznym ataku Georga Grozera Niemcy przegrywali 21:24. Wówczas między atakującym reprezentacji Niemiec a jego odpowiednikiem po serbskiej stronie Aleksandarem Atanasijeviciem doszło do spięcia. Obaj panowie mieli sobie coś do wyjaśnienia, a arbiter zareagował na tę wymianę zdań czerwonymi kartkami dla obu panów.

Taka sytuacja oznaczała, że każda z drużyn otrzymała po punkcie... W tak kuriozalnych okolicznościach set zakończył się wynikiem 22:25.

Sytuacja w materiale wideo:

Niemcy przegrały ostatecznie z Serbią 1:3 (22:25, 25:20, 22:25, 18:25). Była to pierwsza porażka podopiecznych Michała Winiarskiego w ME 2023.