ORLEN Wisła Płock z pewnym zwycięstwem! Dominacja od samego początku

Piłka ręczna

Wisła Płock pokonała Chrobrego Głogów 37:24 w starciu czwartej kolejki ORLEN Superligi. "Nafciarze" od samego początku kontrolowali przebieg spotkania.

Szczypiorniści z Płocka zgodnie z planem rozpoczęli sobotnią rywalizację. "Nafciarze" szybko zyskali przewagę punktową na rywalami, dzięki czemu mogli ze spokojem utrzymywać ich na dystans. Do szatni płocczanie schodzili z prowadzeniem 21:13.

Na starcie drugiej połowy ekipa z Głogowa starała się zmniejszyć straty sprzed przerwy. Gospodarze zdołali jednak utrzymać koncentrację i z biegiem czasu sukcesywnie powiększali swoją przewagę.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 37:24 dla "Nafciarzy". Dla wicemistrzów Polski było to czwarte zwycięstwo w obecnym sezonie ligowym. W następnej kolejce płocczan czeka wyjazd do Ostrowa Wielkopolskiego, natomiast głogowianie zagrają u siebie z Energą Wybrzeżem Gdańsk.

ORLEN Wisła Plock - KHG Chrobry Głogów 37:24 (21:13)