Skandaliczne zachowanie Cristiano Ronaldo! To mogło skończyć się bardzo źle (WIDEO)

Brutalny faul Cristiano Ronaldo

Reprezentacja Portugalii w piątkowy wieczór rozegrała kolejny mecz w ramach eliminacji Euro 2024. Podopieczni Roberto Martineza wygrali na wyjeździe ze Słowacją 1:0. W trakcie spotkania doszło do brutalnego faulu Cristiano Ronaldo na bramkarzu gospodarzy Martinie Dubravce.

Do sytuacji doszło w drugiej połowie. 38-letni Ronaldo do samego końca gnał za futbolówką i w efekcie zderzył się z golkiperem Słowacji. Portugalczyk w pojedynku o piłkę nie miał żadnych skrupułów - nie zamierzał cofnąć nogi, oszczędzając przy tym zdrowie Dubravki. Ten przez kilka dobrych minut nie podnosił się z murawy, ale przy pomocy służb medycznych, mógł na szczęście kontynuować grę.

Ronaldo za swoje zachowanie został ukarany żółtą kartką, z czym była gwiazda Realu Madryt... nie chciała się zgodzić, mimo wyraźnego przewinienia. Legendarny napastnik z powodu ukarania przez sędziego nie zagra w kolejnym meczu eliminacyjnym - w poniedziałek z Luksemburgiem.

Portugalia pokonała Słowację 1:0 po trafieniu Bruno Fernandesa w pierwszej połowie i z kompletem punktów jest liderem swojej grupy eliminacyjnej.