9:0! Show reprezentacji Portugalii w el. Euro 2024 (WIDEO)

Portugalia pokonała Luksemburg 9:0.

Portugalia rozgromiła u siebie Luksemburg 9:0 w el. Euro 2024! Rodacy Fernando Santosa grali bez pauzującego za kartki Cristiano Ronaldo.

Portugalczycy idą przez eliminacje jak burza. Na stadionie Algarve prowadzili do przerwy 4:0 po dwóch trafieniach Goncalo Inacio i Goncalo Ramosa. W drugiej połowie dwie bramki dołożył Diogo Jota, natomiast po jednej - Ricardo Horta, Bruno Fernandes i Joao Felix.

Drużyna prowadzona przez Roberto Martineza wygrała wszystkie sześć meczów i ma imponujący bilans bramkowy: 24-0.

W innych spotkaniach tej grupy Słowacja wygrała z Liechtensteinem 3:0, natomiast Islandia pokonała Bośnię i Hercegowinę 1:0.

Portugalia - Luksemburg 9:0 (4:0)

Bramki: Goncalo Inacio 12, 45+4, Goncalo Ramos 18, 34, Diogo Jota 57, 77, Ricardo Horta 67, Bruno Fernandes 83, Joao Felix 88