Dramatyczna kontuzja w ćwierćfinale ME! Siatkarz zniesiony z boiska (WIDEO)

Roberto Russo doznał groźnie wyglądającej kontuzji w meczu 1/4 finału EuroVolley 2023.

Do pechowej sytuacji doszło w ćwierćfinale mistrzostw Europy siatkarzy rozegranym w Bari. W premierowej odsłonie meczu Włochy – Holandia fatalnej kontuzji doznał Roberto Russo.

Sytuacja miała miejsce w pierwszym secie starcia Włochów z Holendrami, przy stanie 14:12. Środkowy reprezentacji Italii Roberto Russo pechowo upadł w trakcie jednej z akcji.

Siatkarz nie był w stanie kontynuować gry. Został zniesiony z boiska u udzielono mu pomocy medycznej. Szczegółowe badania wykażą, jak groźny jest to uraz. Dramatyczna sytuacja mocno rozkojarzyła włoskich siatkarzy, którzy niespodziewanie przegrali seta 19:25.