Fortuna 1 Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Relacja i wynik na żywo

Czas na kolejne starcie w ramach ósmej kolejki Fortuna 1 Ligi. Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Kto okaże się lepszy? Relacja i wynik na żywo meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Podbeskidzie Bielsko-Biała na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 16:00.

Fortuna 1 Liga wróciła po przerwie reprezentacyjnej. W niedzielę odbędą się trzy kolejne spotkania. W jednym z nich Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Gospodarze grają w tym sezonie w kratkę. Zaczęli od remisu i porażki, później przyszło okazałe zwycięstwo 5:0 z Chrobrym Głogów, po czym znów dwie przegrane. Przed wrześniową przerwą reprezentacyjną "Słoniki" wróciły na właściwe tory, notując dwa z rzędu triumfy. Jak będzie teraz?

Podbeskidzie chce natomiast rozpocząć marsz w górę tabeli. W bieżących rozgrywkach "Górale" mogą pochwalić się tylko jednym zwycięstwem. Mają też na koncie dwie porażki i aż cztery remisy.

Relacja i wynik na żywo meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Podbeskidzie Bielsko-Biała na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 16:00.