Fortuna 1 Liga: GKS Tychy - Motor Lublin. Relacja i wynik na żywo

Niedzielne granie w ósmej kolejce Fortuna 1 Ligi zainauguruje starcie GKS Tychy - Motor Lublin. Kto okaże się lepszy? Relacja i wynik na żywo meczu GKS Tychy - Motor Lublin na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 12:40.

Fortuna 1 Liga wróciła po przerwie na mecze międzypaństwowe. W piątek i sobotę odbyło się pięć spotkań - teraz przed nami kolejne cztery. Trzy z nich zostaną rozegrane w niedzielę, w tym świetnie zapowiadające się starcie GKS Tychy - Motor Lublin.

Gospodarze znakomicie weszli w sezon, zaliczając cztery kolejne zwycięstwa. Później coś się jednak w drużynie zacięło, czego efektem były dwie porażki i jeden remis w trzech następnych kolejkach. Czy przerwa pomogła tyszanom wrócić na właściwe tory?

Motor rewelacyjnie radzi sobie jako beniaminek Fortuna 1 Ligi. W siedmiu spotkaniach lublinianie zanotowali pięć zwycięstw, jedną porażkę i jeden remis. W niedzielę staną przed szansą objęcia prowadzenia w tabeli - do liderującej obecnie Odry Opole tracą ledwie punkt.

Relacja i wynik na żywo meczu GKS Tychy - Motor Lublin na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 12:40.