II Liga: Wisła Puławy - Lech II Poznań. Relacja i wynik na żywo

W pierwszym piątkowym meczu 10. kolejki piłkarskiej drugiej ligi ekipa Wisły Puławy zagra u siebie z rezerwami Lecha Poznań. Oba zespoły postarają się wrócić na zwycięską ścieżkę po ostatnich niepowodzeniach. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Puławianie w poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z Olimpią Elbląg 2:3. Co ciekawe, w tamtym spotkaniu aż cztery gole padły w samej końcówce rywalizacji - jeden w 89. minucie oraz trzy pozostałe w doliczonym czasie gry. Wisła po tej porażce plasuje się na ósmym miejscu z 14 punktami.

Trzy "oczka" mniej mają rezerwy Lecha, które po dwóch zwycięstwach z rzędu uległy przed tygodniem u siebie Pogoni Siedlce 0:4. Poznanianie znajdują się na 12. lokacie i w razie wygranej mogą zrównać się dorobkiem punktowym ze swoimi najbliższymi adwersarzami.

W poprzednim sezonie Wisła wygrała u siebie z drugim zespołem "Kolejorza" 3:1. Warto jednak zaznaczyć, że goście prowadzili 1:0, a wszystkie bramki stracili grając jednego zawodnika mniej po czerwonej kartce dla Mikołaja Tudruja już w 47. minucie drugiej połowy. Jak będzie tym razem?

Relacja i wynik na żywo meczu Wisła Puławy - Lech II Poznań od godz. 17:00 na Polsatsport.pl.