Fatalna wpadka Szczęsnego! Kuriozalny gol samobójczy Juventusu (WIDEO)

Wojciech Szczęsny nie popisał się podczas meczu Juventusu z Sassuolo.

Wojciech Szczęsny nie popisał się podczas meczu Juventusu z Sassuolo (2:4). "Stara Dama" straciła gola po błędzie polskiego golkipera.

Sassuolo otworzyło wynik w 12. minucie. Wówczas na uderzenie z dystansu zdecydował się Armand Lauriente. Choć strzał Francuza nie wyglądał na groźny, Szczęsny popełnił błąd i gospodarze wyszli na prowadzenia.

Jak się okazało, radość Sassuolo nie trwała zbyt długo. 10 minut później goście doprowadzili bowiem do wyrównania. Ostatecznie gospodarze niespodziewanie wygrali 4:2, a kuriozalnego gola samobójczego w doliczonym czasie gry zanotował Federico Gatti.

Błąd Szczęsnego w meczu z Sassuolo:

Sassuolo - Juventus 4:2 (2:1)
Bramki: Lauriente 12, Berardi 41, Pinamonti 82, Gatti 90+5 (gol samobójczy) - Vina 21 (gol samobójczy), Chiesa 78