Asysta Piotra Zielińskiego! Napoli rozbiło rewelację sezonu (WIDEO)

Napoli wyszło na prowadzenie po asyście Piotra Zielińskiego.

Lecce i Napoli zmierzyły się w sobotnim meczu piłkarskiej Serie A. Mistrzowie Włoch wygrali 4:0, a asystę przy premierowym trafieniu zanotował Piotr Zieliński.

Napoli wyszło na prowadzenie w 16. minucie. Idealne dośrodkowanie z rzutu wolnego Zielińskiego sfinalizował Leo Ostigard i strzelił swojego pierwsze gola w barwach Napoli w Serie A.

W drugiej połowie mistrzowie Włoch zanotowali równie imponujący start. Już po kilku minutach było bowiem 2:0 - tym razem na listę strzelców wpisał się Victor Osimhen, który pojawił się na murawie tuż po przerwie.

Asysta Zielińskiego z Lecce:

Zieliński przebywał na murawie przez 83 minuty, kiedy został zmieniony przez Gianlukę Gaetano. Wychowanek Napoli w końcówce meczu najpierw strzelił gola, a następnie wywalczył rzut karny, który na bramkę zamienił Matteo Politano.