Świetna noc polskich piłkarzy w MLS (WIDEO)

Mateusz Klich i Karol Świderski

Karol Świderski zdobył gola, a jego zespół Charlotte FC przegrał na wyjeździe z New England Revolution 1:2 w meczu piłkarskiej ligi MLS. To jego dziewiąta bramka w sezonie. Z trzeciej cieszył się Mateusz Klich, którego DC United zremisował na wyjeździe z Vancouver Whitecaps 2:2.

Po bramce Świderskiego w 84. minucie był remis 1:1. Chwile później gospodarze strzelili zwycięskiego gola.

Reprezentant Polski zagrał cały mecz i został też ukarany żółtą kartką. W 65. minucie na boisko w barwach Charlotte FC wszedł Kamil Jóźwiak.

Bramka Świderskiego od 5:20

Klich natomiast, który także dostał żółtą kartkę, na listę strzelców wpisał się w 62. minucie doprowadzając do remisu 2:2.

Bramka Klicha od 4:18

W tabeli Konferencji Wschodniej DC United jest na 10. pozycji, a Charlotte FC na 14.