Kontuzja Roberta Lewandowskiego! Opuścił boisko w pierwszej połowie (WIDEO)

Kontuzja Roberta Lewandowskiego.

Robert Lewandowski już w pierwszej połowie meczu z FC Porto opuścił boisko. Napastnik Barcelony nabawił się urazu w starciu z defensorem portugalskiej ekipy.

Lewandowski opuścił murawę w 34. minucie. Kilka minut wcześniej ostro potraktował go David Carmo. Choć sędzia w tej sytuacji nie dopatrzył się faulu, okazało się, że kapitan reprezentacji Polski nabawił się urazu i nie był w stanie kontynuować gry.

W miejsce Lewandowskiego na boisku pojawił się Ferran Torres. Zmiennik "Lewego" tuż przed przerwą otworzył wynik meczu, strzelając gola na 1:0.

Jak na razie nie wiadomo, czy uraz Lewandowskiego będzie na tyle poważny, żeby wykluczył go z najbliższych meczów reprezentacji Polski z Wyspami Owczymi i Mołdawią w eliminacjach EURO 2024.