Co tam się wydarzyło?! Zmarnowany karny i cztery dobitki! (WIDEO)

Piłkarze Podbeskidzia zmarnowali rzut karny i cztery dobitki

Jaka Kolenc mógł dać prowadzenie Podbeskidziu Bielsko-Biała w spotkaniu z Wisłą Kraków. Były piłkarz Chrobrego Głogów zmarnował jednak rzut karny, a następnie Alvaro Raton skutecznie powstrzymał kilka dobitek piłkarzy ekipy gospodarzy.

Do sytuacji doszło pod koniec pierwszej połowy. Kolenc zmarnował karnego, a następnie Raton ofiarnie interweniował przy dobitkach piłkarzy Podbeskidzia.

Wcześniej na prowadzenie wyszła Wisła za sprawą trafienia Mikiego Villara. Do remisu chwilę później doprowadził Maksymilian Banaszewski. Od 29. minuty goście grali w osłabieniu po czerwonej kartce Kacpra Dudy.

Co nie udało się Kolencowi, wyszło Bartoszowi Bidzie. Były zawodnik Jagiellonii Białystok wpisał się na listę strzelców tuż przed przerwą i "Górale" prowadzili 2:1. Jak się okazało, jego gol zapewnił ekipie gospodarzy cenne trzy punkty.