El Clasico. Relacja i wynik na żywo online

Bez wątpienia piłkarskim wydarzeniem weekendu będzie sobotni mecz Barcelony z Realem Madryt w 11. kolejce ligi hiszpańskiej. Kto tym razem okaże się lepszy w słynnym El Clasico? Relacja i wynik na żywo meczu FC Barcelona - Real Madryt na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 16:15.

Mecz Realu i Barcelony to starcie dwóch najbardziej utytułowanych hiszpańskich klubów, które kibiców mają na całym świecie. W lidze hiszpańskiej zmierzą się ze sobą już po raz 187. "Królewscy" wygrali 77 razy, Barcelona 74, a 35 meczów zakończyło się remisem.

Dla układu tabeli mecz będzie miał spore znaczenie, bo w czołówce jest ciasno. Prowadzi Girona, która w piątek wygrała 1:0 (po golu w doliczonym czasie) z Celtą Vigo. Na drugim i trzecim miejscu są Real Madryt i FC Barcelona, które do lidera tracą odpowiednio trzy i cztery punkty.

Hiszpańskie media spodziewają się, że kontuzjowany od 4 października Robert Lewandowski pojawi się od pierwszych minut w sobotnim meczu. Komentatorzy, interpretując wypowiedziane przez trenera Barcy Xaviego Hernandeza w piątek słowa o dobrej dyspozycji Lewandowskiego, twierdzą, że to sygnał do pojawienia się Polaka na boisku od pierwszych minut spotkania z “Królewskimi”.

"Lewandowski celuje w pierwszą jedenastkę" - napisał w piątek wydawany w Barcelonie dziennik "Sport".

Relacja i wynik na żywo meczu FC Barcelona - Real Madryt na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 16:15.