WTA Finals: Aryna Sabalenka - Jelena Rybakina. Relacja i wynik na żywo

Przed Aryną Sabalenką i Jeleną Rybakiną mecz o być albo nie być turnieju w Cancun. Zwyciężczyni awansuje do półfinału. Przegrana może pakować walizki do domu. Relacja i wynik na żywo z meczu Aryna Sabalenka - Jelena Rybakina na Polsatsport.pl. Początek nie przed godziną 21:00.

Pewna awansu z grupy "Bacalar" jest zwyciężczyni dwóch meczów - Jessica Pegula. Pasjonująco zapowiada się natomiast walka o drugie miejsce - premiowane awansem do półfinału. Walkę o nie stoczą Aryna Sabalenka i Jelena Rybakina.

Przed startem turnieju Aryna Sabalenka wymieniana była w ścisłym gronie zawodniczek, które mogą sięgnąć po tytuł. Białorusinka pewnie wygrała pierwszy mecz grupowy z Marią Sakkari, ale w starciu z Jessicą Pegulą nie miała nic do powiedzenia. Porażka liderki rankingu sprawił, że musi ona drżeć nie tylko o awans do półfinału. Jeśli Sabalenka pożegna się z turniejem po fazie grupowej, a Iga Świątek sięgnie po tytuł, Polka wróci na fotel liderki rankingu WTA.

Do tej pory obie zawodniczki rywalizowały ze sobą sześciokrotnie. Bilans tych meczów to 4-2 dla Białorusinki, ale w ostatnim, bezpośrednim pojedynku lepsza była Rybakina, która ograła Sabalenke 7:5, 6:2 podczas turnieju w Pekinie. Jak będzie dziś?

Mecz przerwano przy stanie 1:0 dla Sabalenki w setach i 5:2 w drugiej partii dla Rybakiny.

Relacja na żywo z meczu Sabalenka - Rybakina na Polsatsport.pl. Początek nie przed godziną 21:00.