Dramat Norberta Hubera! Opuścił boisko w ważnym momencie (WIDEO)

W meczu o Superpuchar Polski Jastrzębski Węgiel rywalizował z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. W czwartym secie boisko musiał opuścić gwiazdor jastrzębian Norbert Huber.

Jastrzębski Węgiel rozpoczął mecz fantastycznie i po dwóch setach pewnie prowadził. W trzeciej odsłonie siatkarze z Jastrzębia-Zdroju wygrywali już 19:13, ale ostatecznie przegrali tę partię na przewagi.

W czwartym secie, przy stanie 2:0 dla ZAKSY boisko musiał opuścić Huber, który rozgrywał bardzo dobre zawody. Środkowy poprosił o zmianę, wyraźnie narzekając na jakiś uraz. 25-latek do momentu opuszczenia parkietu zdobył 12 punktów.

Warto wspomnieć, że Huber w przeszłości reprezentował barwy klubu z Kędzierzyna-Koźla, zatem było to dla niego wyjątkowe spotkanie. Z ZAKSĄ wywalczył mistrzostwo i Puchar Polski, a także dwa razy triumfował w Lidze Mistrzów.