Słynna tenisistka w ciąży! Posypały się gratulacje

Belinda Bencic jest w ciąży

Belinda Bencic za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała wspaniałą nowinę. Słynna tenisista poinformowała, że spodziewa się dziecka.

Bencic swój ostatni mecz rozegrała w połowie września. Szwajcarka rywalizowała wtedy na turnieju w San Diego, a naprzeciwko niej stanęła Aliaksandra Sasnowicz. Pochodząca z Białorusi zawodniczka okazała się za mocna dla Bencic. Plasująca się na 14. miejscu w rankingu WTA zawodniczka przegrała ten pojedynek 3:6, 6:3, 2:6.

Jak się okazuje teraz 26-latkę czeka dłuższa przerwa od gry. Tenisista w swoich mediach społecznościowych opublikowała bowiem zdjęcie ze swoim partnerem. Zawodniczka ogłosiła, że jest w ciąży.

"Oczekujemy naszego małego cudu! Już nie możemy się doczekać, aby Cię poznać" - napisała Bencic.

W komentarzach pod tym postem posypały się gratulacje. Życzenia złożyły między innymi Paula Badosa, Donna Vekic oraz Katie Boulter.

Bencic w tym sezonie wygrała dwa turnieje cyklu WTA. Podczas igrzysk olimpijskich w Tokio, rozgrywanych w 2021 roku, zdobyła dla Szwajcarii złoto w grze pojedynczej i srebro w deblu z Viktoriją Golubic.