Wystawa znad stolika sędziowskiego! Efektowna akcja siatkarzy Trefla (WIDEO)

W meczu Trefl - Cuprum nie brakowało efektownych akcji.

Trefl Gdańsk pokonał KGHM Cuprum Lubin 3:0 w siatkarskiej PlusLidze. Choć gospodarze rozstrzygnęli rywalizację w trzech setach, w meczu nie brakowało interesujących akcji. Bohaterem jednej z nich był rozgrywający gdańszczan Kamil Droszyński.

W jednej z akcji drugiego seta piłka po bloku poleciała w aut. Karol Urbanowicz zdołał ją podbić, a Kamil Droszyński wystawiał znad stolika sędziowskiego. Zrobił to na tyle dobrze, że Mikołaj Sawicki zdołał zamknąć akcję skutecznym atakiem.

Rozgrywający Trefla został uznany najlepszym zawodnikiem (MVP) tego spotkania. Efektowna akcja w materiale wideo: