Dobra zmiana siatkarskiego weterana! Jakub Jarosz błysnął formą w meczu PlusLigi (WIDEO)

Jakub Jarosz zagrał bardzo dobry mecz przeciwko Aluron CMC Warcie Zawiercie.

Drużyna Aluron CMC Warta Zawiercie pokonała GKS Katowice 3:2 w meczu PlusLigi. Siatkarze z Katowic punkt wywalczony na trudnym terenie zawdzięczają w dużej mierze znakomitej dyspozycji Jakuba Jarosza, który pojawił się na boisku w trzecim secie. Jak weteran PlusLigi zaprezentował się w Zawierciu? Zobacz w materiale wideo.

Siatkarze GKS Katowice przegrali dwa pierwsze sety wyjazdowego spotkania z Aluron CMC Wartą, a na początku trzeciego gospodarze prowadzili już 8:5. Wówczas na boisku pojawił się Jakub Jarosz. 36-letni atakujący odmienił grę drużyny z Katowic. Skończył dwa ataki, a później popisał się serią dobrych zagrywek, po których to goście uzyskali przewagę (11:13). Ten udany fragment poderwał ekipę GKS do walki.

W dalszej części meczu Jarosz nadal imponował formą. Wywalczył w całym spotkaniu 16 punktów (14/21 = 67% skuteczności w ataku + 2 asy serwisowe). Zagrał na +10.

GKS przegrał to starcie 2:3. Śmiało można jednak powiedzieć, że w znacznej mierze to dzięki znakomitej postawie swego kapitana wywalczył cenny punkt na trudnym terenie.