Gol w Lidze Mistrzów ze specjalną dedykacją! Znany piłkarz wszystko wyjaśnił

Wyjątkowa bramka w Lidze Mistrzów

Saul Niguez we wtorek wpisał się na listę strzelców w meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów. Teraz Hiszpan za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych przekazał wspaniałą nowinę i przy okazji zdradził, komu zadedykował swoje trafienie w Champions League.

Atletico Madryt 7 listopada grało u siebie z Celtikiem Glasgow. Ekipa ze stolicy Hiszpanii bez większych problemów pokonała, grających w dziesiątkę od 22. minuty, oponentów. Ten mecz czwartej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów ostatecznie zakończył się zwycięstwem hiszpańskiej ekipy 6:0.

Jako ostatni na listę strzelców wpisał się Saul Niguez. W 84. minucie Samuel Lino otrzymał piłkę od Marcosa Llorente w polu karnym rywali. Brazylijczyk od razu zdecydował się na strzał, jednak futbolówka trafiła pod nogi Nigueza, który z bliskiej odległości wpakował ją do bramki szkockiego zespołu.

Jak się okazało, to trafienie było dla Hiszpana wyjątkowe. W środę pomocnik za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych ogłosił, że na świat przyszło jego kolejne dziecko.

"Nie moglibyśmy być szczęśliwsi, mogąc powitać Enzo w naszej rodzinie. Jego energię zauważyliśmy już w dniu narodzin. Dlatego wtorek był bardzo wyjątkowy, ponieważ mogłem zdobyć bramkę i zadedykować mu jego pierwszego gola" - napisał Niguez na platformie X (wcześniej Twitter).

Hiszpan i jego partnerka Yaiza wzięli ślub w czerwcu 2022 roku. Ich pierwsze dziecko urodziło się w lutym 2021 roku.