TAURON Liga: KS Pałac Bydgoszcz - BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała. Relacja i wynik na żywo

W niedzielnym meczu TAURON Ligi KS Pałac Bydgoszcz zmierzy się z BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała. Kto okaże się lepszy? Relacja i wynik na żywo meczu KS Pałac Bydgoszcz - BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 16:00.

Oba zespoły znajdują się na przeciwnych biegunach ligowej tabeli. Pałac jest ostatni, z kolei BKS - pierwszy.

Ekipa z Bydgoszczy przegrała wszystkie sześć spotkań. Wygrała tylko dwa sety, z kolei przegrała aż 18.

Klub z Bielska-Białej jest z kolei bezbłędny do tej pory. Klub wygrał komplet spotkań. Przegrał przy tym tylko jednego seta.

Relacja i wynik na żywo meczu KS Pałac Bydgoszcz - BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 16:00.