Fortuna 1 Liga: Stal Rzeszów - Górnik Łęczna. Transmisja TV oraz stream online

Transmisja meczu Stal Rzeszów - Górnik Łęczna od godz. 14:50 w Polsacie Sport Premium 1 oraz Polsacie Box Go.

W pierwszym sobotnim meczu 16. kolejki Fortuna 1 Ligi ekipa Stali Rzeszów zmierzy się na własnym boisku z Górnikiem Łęczna. Oba zespoły są niepokonane od dwóch spotkań i będą chciały kontynuować passę. Transmisja w Polsacie Sport Premium 1 oraz Polsacie Box Go.

Stal po porażce na wyjeździe z Lechią Gdańsk 1:2, zremisowała u siebie z GKS-em Katowice 2:2, mimo że do 75. minuty przegrywała już 0:2. Wykorzystała jednak grę w przewadze jednego zawodnika i uratowała remis. W kolejnym meczu ekipa ze stolicy Podkarpacia wygrała na wyjeździe z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 2:1, strzelając zwycięskiego gola w 90. minucie.

Rzeszowianie plasują się na 13. lokacie z dorobkiem 18 punktów.

Górnik po dotkliwej porażce w Niecieczy 0:3 pokonał na wyjeździe rewelację pierwszej części rozgrywek Fortuna 1 Ligi - Odrę Opole aż 3:0. W poprzedniej kolejce łęcznianie podzielili się u siebie punktami z Polonią Warszawa, remisując bezbramkowo.

Drużyna z Łęcznej znajduje się na wysokim czwartym miejscu i z dorobkiem 26 "oczek" traci tylko punkt do wicelidera z Opola.

Ostatni raz oba zespoły rywalizowały ze sobą w lutym tego roku. Wówczas Górnik wygrał u siebie ze Stalą 1:0.