Tak Polacy zapewnili sobie awans do finału United Cup (SKRÓTY MECZÓW)

Zobaczcie skróty meczów Polaków

Polacy zapewnili sobie awans do finału turnieju United Cup. Zobaczcie, jak Biało-Czerwoni zaprezentowali się w półfinale tegorocznej edycji australijskiej imprezy.

O awans do finału międzynarodowego turnieju podopieczni Tomasza Wiktorowskiego walczyli z reprezentacją Francji. W pierwszym meczu tej rywalizacji naprzeciwko siebie stanęli Hubert Hurkacz i Adrian Mannario. Pochodzący z Wrocławia zawodnik bez większych problemów pokonał rywala 6:4, 7:5.

W kolejnym meczu na kort wyszła Iga Świątek, a jej przeciwniczką była Caroline Garcia. Liderka światowego rankingu niespodziewanie przegrała pierwszego seta 4:6. Natomiast w kolejnych partiach Polka była nie do zatrzymania. Wygrała dwa sety, tracąc w tym czasie zaledwie po jednym gemie. Dzięki temu zwycięstwu Polska zapewniła sobie awans do finału United Cup.

Na koniec rywalizacji mogliśmy oglądać zmagania Katarzyny Kawy i Jana Zielińskiego. Z polską parą zmierzył się duet Elixane Lechemia - Edouard Roger-Vasselin. Kawa i Zieliński bez trudu wbili gwóźdź do trumny reprezentacji Francji, wygrywając całe spotkanie 6:3, 6:3.