Sensacja była o krok! Jak zareaguje ZAKSA Kędzierzyn-Koźle?

Matthew Anderson to największa gwiazda tureckiej ekipy.

Ziraat Bankasi Ankara i Knack Roeselare zmierzyły się w spotkaniu siatkarskiej Ligi Mistrzów, jeśli chodzi o zmagania w grupie A. Gospodarze wygrali, ale dopiero w piątym secie.

Turcy bez wątpienia byli sporymi faworytami, jednak pierwszy set trafił na konto Roeselare. Następnie Matthew Anderson i spółka doprowadzili do remisu, ale w kolejnej partii Belgowie wygrali... do 13.

Niepowodzenie w trzecim secie nie zraziło faworytów, którzy po raz kolejny wyrównali i tym samym doprowadzili do tie-breaka. Piąty set był niezwykle zacięty, ale ostatecznie siatkarze z Ankary wygrali 18:16.

Turcy i Belgowie rywalizują w grupie A, w której znalazła się też Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Przedstawiciel PlusLigi swój mecz z greckim Olympiakosem rozegra w czwartek.